Adıyaman Yüzme Havuzları rehberinde yüzme havuzu firmalarının telefonları, yüzme havuzu fiyatları ve yüzme havuzu firmaları ile ilgili yorumlar bulunmaktadır.

Etiket: Adıyaman Yüzme Havuzu

Bozdoğan Otel Yüzme Havuzu

Otelimiz, Adıyaman Müzesi ve Adıyaman Otogarına 2 km. uzaklıkta bulunarak otelimizde konaklamak isteyen misafirlerimize kolaylık sağlıyor. Sıcak yaz aylarında açık havuzumuzu kullanarak siz değerli misafirlerimiz serinleyip dinlenebilirler.

(0)
İncele

Otel Antiochos Yüzme Havuzu

Otelimiz, Adıyaman’ın merkezinde en konforu sunduğu odalarıyla, önemli seminerler ve toplantılar yapmak için imkan sunan toplantı salonuyla, gerek zihinsel gerek bedensel olarak dinlenme imkanı sunan kapalı yüzme havuzuyla siz değerli müşterilerimizin hizmetinde. Otelimiz Otogara 1 km. uzaklıkta bulunuyor.

(0)
İncele

White Star Hotel Yüzme Havuzu

Adıyaman’da yer alan otelimiz sizlere evinizin konforunu ve rahatlığını sunuyor. Otelin kendisine ait ücretsiz otopark ve açık yüzme havuzu ile sizlere konforlu bir konaklama imkanı tanıyor. Otel, Adıyaman Otogarı’na 1 km., Adıyaman Havalimanı’na ise 19 km. uzaklıkta konumlanıyor.

(0)
İncele

Nemrut Kervansaray Hotel Yüzme Havuzu

Adıyaman’ın Kahta ilçesinin Karadut Köyü mevkiinde konumlanan otelimiz her biri sade ve çık bir şekilde dizayn edilmiş 20 adet odası ile sizlere konforlu bir konaklama imkanı sunuyor. Dilediğiniz zaman açık yüzme havuzumuzu kullanabilirsiniz.

(0)
İncele

Adıyaman Üniversitesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu

Adıyaman Üniversitesi kapalı yüzme havuzu yarı olimpik ölçülerdedir ve havuzu abone olarak 3 günlük seanslarla kullanabilirsiniz. Öğrenci ve personeller okul kimliklerini göstererek havuzdan günlük faydalanabilirler.

(0)
İncele

Adıyaman Akademi Spor Merkezi Yüzme Havuzu

Profesyonel eğitmenler eşliğinde 30 yıllık tecrübemiz ile sizlere spor merkezimizde, karete, fitness ve kick-boks eğitimi veriyoruz. Sporunuzu yaptıktan sonra havuzumuzu kullanıp rahatlayabilirsiniz.

(0)
İncele

Şirin Aquapark Yüzme Havuzu

Sıcak ve yakıcı yaz aylarında eğlenirken serinlemek isteyen sizler için aquaparkımız yaz ayı boyunca açık.  Dilediğiniz zaman aquaparkımıza gelip yüzebilir, serinleyebilir ve eğlenebilirsiniz.

(0)
İncele

Perre Saray Aquapark Yüzme Havuzu

Aquaparkımızda sıcak yaz aylarında serinlemek, eğlenmek ve ailenizle mutlu dakikalar geçirmek için hizmetinizdeyiz. Ayrıca aquaparkımız düğün salonu imkanı da sunuyor.

(0)
İncele

100. Yıl Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu

750 seyirci kapasiteli kapalı olimpik yüzme havuzu, kapalı bir havuz olduğundan ve ısıtma sistemleri bulunduğu için yaz-kış hizmetinizdedir. Kadınlara, erkeklere ve çocuklara yüzme kursu veriyor.

(0)
İncele